• Przechowalnia 0
 • OBF Oral Bio Filter Protechno 4 szt. + GRATIS Lampa selfie pierścieniowa LED

  Netto: 101,76 zł
  Brutto: 109,90 zł

  Producent: Protechno
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny (10 op.)
  Waga:1.10 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:op.

  OBF Oral Bio Filter Protechno + GRATIS Lampa Selfie Pierścieniowa LED

  SPRAWDZONY! W opinii polskich lekarzy stomatologów REWELACYJNE USUWA AEROZOL z ust Pacjenta przy szlifowaniu zębów.

  Profesjonalny rozwieracz do ust podłączony do układu ssącego unitu stomatologicznego w celu zminimalizowania zakażenia krzyżowego. 

  Opakowanie – 4 szt
    
  OBF to KOSMICZNY WYNALAZEK? TAK!
  KOSMICZNY - ponieważ był opracowywany w celu wyeliminowania możliwości zanieczyszczenia całej kabiny kosmicznego statku przez aerozol pacjenta-kosmonauty w warunkach nieważkości. Prowadzone prace wspierała Europejska Agencja Kosmiczna. Współpracowano z Instytutem Nauk Kosmicznych CSIC oraz Europejskim Instytutem Ochrony Zdrowia.
  WYNALAZEK – gdyż opracowany przez  Astradentium Health Technologies S.L. został opatentowany.   System Oral BioFilter, OBF, został zatwierdzony i uznany przez Agencję Lotniczą i zdobył międzynarodową nagrodę  Salud Award 2018 za innowacje technologiczne w stomatologii. Twórcy OBF od razu zdali sobie sprawę, że podobny problem występuje również na Ziemi. Pojawienie się COVID-19 spowodowało, że zainteresowanie stosowaniem OBF w gabinetach stomatologicznych znacznie wzrosło. Schodząc z Kosmosu na Ziemię widzimy, że OBF [Fot.1. i Fot. 2.] jest po prostu rozwieraczem ust Pacjenta, łatwym w użyciu który w opinii polskich lekarzy stomatologów REWELACYJNE USUWA AEROZOL z ust Pacjenta np. przy szlifowaniu zębów. Jest natomiast mniej skuteczny przy piaskowaniu.

  OBF podłączony do układu ssącego unitu stomatologicznego, zmniejsza zanieczyszczenia w gabinetach dentystycznych poprzez wchłanianie mikro kropli przed opuszczeniem jamy ustnej pacjenta. Badania dowodzą, że zakażenia krzyżowe są największym ryzykiem w gabinecie dentystycznym i jest to główna przyczyna zakażeń w stomatologii wśród pacjentów i lekarzy stomatologów. Filtr ułatwia lekarzowi dostęp do jamy ustnej a pacjentowi uniemożliwia  spontaniczne zamknięcie ust. 

  UWAGA:  OBF to wyrób medyczny klasy I jednorazowego użytku lub jednoosobowy. Można go zdezynfekować kwasem nadoctowym. Nie nadaje się do sterylizacji w autoklawie. Kwas nadoctowy, [tani i łatwo dostępny], to silny utleniacz, substancja czynna w produktach biobójczych oraz do dezynfekcji. Podczas stosowania wymagana jest ochrona twarzy i strój ochronny.

  LAMPA SELFIE PIERŚCIENIOWA LED

  Oferowana lampa ma 32 wbudowane diody LED z możliwością przełączania mocy światła w 3-ech trybach co pozwala idealnie rozświetlić twarz przy selfie. W ograniczonym zakresie lampa selfie może być wykorzystana również w mobilnej fotografii w stomatologii. 

  Wbudowany akumulatorek ułatwia eksploatację gdyż użytkownik nie musi wymieniać baterii po ich zużyciu. Dołączony do lampy kabelek USB pozwala naładować urządzenie w każdym miejscu z dostępem do gniazdka przy wykorzystaniu typowej ładowarki do komórkowego telefonu.

  Uniwersalny klips pozwala na bardzo łatwo zainstalowanie lampy na dowolnym smartfonie a dzięki antypoślizgowej gumie telefon jest chroniony przed zarysowaniem. 

  Specyfikacja:

  • Pierścień posiada 32 diody LED
  • Barwa światła: 5600K
  • Średnica: 8.6 cm
  • Szerokość: 2.7 cm
  • 3 poziomy mocy światła
  • Kolor: biały
  • Wbudowany akumulator 250mAh
  • Klips antypoślizgowy i nierysujący telefonu 

  W zestawie:       

  • 1x Lampa pierścieniowa LED do Selfie
  • 1x Kabel USB – microUSB

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Czas wyświetlania strony: 0.039s